İzmir Bisiklet

Schwalbe Energizer Plus Tour 700x35c Green Guard Dış Lastik

Açıklama

Yüksek kaliteli bileşenleri sarsılmayı azaltır ve size iyi bir seyahat sağlar. Bunun anlamı en keskin virajlarda bile güvenliktir. Tüm Energizer’larda ECE-R75 imzası vardır ve her biri saatte 50km ye kadar E-Bisikletlerde’de kullanılabilmek için sertifikalıdır.

Energizer ile kıyaslandığında sırt deseninde trekking binişi ön plana alınmıştır.

Seviye 5 | GreenGuard
SmartGuard ile aynı prensiplere sahipti, sadece 3 mm kalınlığındadır. Hindistan kauçuğunun üçte biri elastikliğine sahip kauçuk geri dönüştürülebilir latex ürünlerden yapılmaktadır.
 
E-BIKE READY 25
25 km hıza kadar motor desteği veren pedeleclerde lastikler için özel bir kanuni gereksinim yoktur ama bu bisikletlerde dahi ortalama hız ve yük normal bisikletlerden fazladır. Bu yüzdem Schwalbe 25 km hıza kadar destek veren pedeleclerde sadece “E-BIKE READY 25” işaretli lastiklerin kullanımını önerir.
 
GERİ DÖNÜŞÜM
Doğal kauçuktan yapılan eski ürünler( eldivenler, iç lastikler.) ufalanır ve üretimini çok sayıda adım takip eder, sonunda patlak koruma sisteminde kullanılan hammadde ortaya çıkar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Schwalbe Energizer Plus Tour 700x35c Green Guard Dış Lastik” için yorum yapan ilk kişi siz olun
 • Biz, pedalın rüzgarına kapılan bir takımız. Bisikletli yaşamın savunucusuyuz. Hayatımızın odağındaki bisikleti sizle paylaşmak için çıkamayacağımız yokuşun, inemeyeceğiz tepenin olmadığına inanıyoruz. Asla ödün vermeyeceğimiz konu ise dürüstlük ve dostluktur..

  Tüm Türkiyeye Kargo

  Satın aldığınız ürünleri özenle kargoluyoruz

  Bisiklet Eğitimi

  Bisiklete Binmeyi Öğretiyoruz

  Teknik Servis

  Bisikletlerinizin özenle bakımı yapıyor keyifli turlar için hazırlıyoruz

 • Yeni Ürünler

WhatsApp WhatsApp'tan Yazın