İzmir Bisiklet

Shimano RT81 XT İce Tech 180mm Rotor

Kategoriler: , Brand:

Stokta yok

Açıklama

Shimano SM-RT81 Ice Tech çok yüksek performans  sağlayan  iki parçalı disk fren rotorudur.Malzeme özelliğinden kaynaklanan daha uzun süre koruma daha az ses yapma ve daha uzun süre fren pabucu ömrüne sahiptir.Merkezi kilit bağlantı sistemi (Centere Lock ) ile monte edilir.
Teknik Özellikler :

Uygulama: Dağ Bisikleti Cross Country, Trail, Downhill
Malzeme: alüminyum /paslanmaz çelik / pasalnmaz çelik 3 katmanlı sandviç yapı
Fren montajı: Merkezi Kilit
Çap modelleri : 160mm, 180mm, 203mm
Uyumlu yüzeyler: Metal, plastik
Teknolojiler: iki parçalı yapı , İce  Tech

Özellikler:

Kendi kendini temizleyen tasarım
Hafiflik
– Isıya dayanıklılık
Daha uzun pabuç ömrü
 Daha az ses yapma
Uzun ömürlü kaplama
Alüminyum Kilitleme halkası
Çamur engelleyici rotor kanatları

Uyumluluk:

BRM810
BRM800
BRM785
BRM775
BRM765
BRM666
BRS700

Teknolojiler:

2 parçalı yapı : Alüminyum Stern iki parçalı fren diski, sadece shimano da değil, aynı zamanda tek parça diskler üzerinde de açık teknikavantajlar sağlar. Titreşim ve deformasyon karşı dayanıklılığı aratırılmış ve daha iyi ısı geçirmesi için  ek kanatları ile soğutma etkisi daha da artırılmıştır.

Ice Tech : Uzun bir tepe inişi sürüşünde fren yapıldığında rotor ve pabuçta oluşabilen malzeme özelliğini kaybetme durumu, frenleme performansı üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.SHİMANO ,uyumlu performans amacıyla soğutma teknolojisini geliştirmek için ICE-TECHNOLOGY rotor ve ICE-TECHNOLOGY pabuç kullanılmıştır.Pazlanmaz çelik,aliminyum ve paslanmaz çelikten oluşan 3 katmanlı sadviç yapıya sahip olan zırhlı rotor kanadı 400 derce den 300 dereceye kadar yüzey elde eden daha iyi radyasyon performansı sağlar.Aynı zamanda pabuç için radyasyon kanadı kullanılmıştır.Ayrıca zırhlı rotor kanadı ve yayınım kanadı ile daha uzun pabuç ömrü , daha za gürültü ,daha az malzeme özelliği kayıbı ve hafiflik sağlanır.Zırhlı rotorlar ve zırhlı fren pabuçları fren sistemindeki ısı birikmesini belirgin şekilde azaltır.Bu ise malzeme özelliğini korur ve uzun tepe inişi sürüşlerinde bile uyumlu yüksek performans sağalar.Aynı zamanda daha uzun pabuç ömrü ve çok daha sesiz frenleme sağlanır.Shımano ICE-TECHNOLOGIES artırılmış ısı kontrolü için alminyum kanatlar içeren mükemmel bir zırhlı rotor üretti.Isı dağıtımı için artırılmış yüzey alanı yla,rotor ısısında 50 dereceye yakın azalma sağlanmaktadır.Bu frenlem kuvveti dayanıklılığında %20 artış ve %20 daha uzun pabuç ömrü sunar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Shimano RT81 XT İce Tech 180mm Rotor” için yorum yapan ilk kişi siz olun
 • Biz, pedalın rüzgarına kapılan bir takımız. Bisikletli yaşamın savunucusuyuz. Hayatımızın odağındaki bisikleti sizle paylaşmak için çıkamayacağımız yokuşun, inemeyeceğiz tepenin olmadığına inanıyoruz. Asla ödün vermeyeceğimiz konu ise dürüstlük ve dostluktur..

  Tüm Türkiyeye Kargo

  Satın aldığınız ürünleri özenle kargoluyoruz

  Bisiklet Eğitimi

  Bisiklete Binmeyi Öğretiyoruz

  Teknik Servis

  Bisikletlerinizin özenle bakımı yapıyor keyifli turlar için hazırlıyoruz

 • Yeni Ürünler

WhatsApp WhatsApp'tan Yazın